SZCZENIĘTA

       Szczeniaczki urodzone w naszej hodowli posiadają metryki Związku Kynologicznego w Polsce, które uprawniają do wydania rodowodów.     
       Szczeniaczki są kilkakrotnie odrobaczone oraz zaszczepione odpowiednio do wieku. Rodzice szczeniąt są przebadani, dokumenty do wglądu w hodowli. Protokół z przeglądu miotu również do wglądu w hodowli.
Szczeniaki miot "X" gotowe do odbioru
Białe Owczarki Szwajcarskie 
info tel. 601 088 200
Miot naszej Dumy:
 
     Ze szczeniaków z poprzednich miotów jesteśmy bardzo zadowoleni, przede wszystkim z ich fajnych, przyjacielskich charakterów, ale również z wzorcowego wyglądu.

     We wzorcu Białych Owczarków Szwajcarskich jest zapis, że psy tej rasy mogą być nieufne w stosunku do obcych, ale u naszych psiaków nie zauważamy tej cechy. Zawsze są skore do zabawy z każdym, z każdym radośnie się witają i ogólnie można powiedzieć, że lubią ludzi. Bywają namolne pchając się ludziom na kolana , obskakując gości i wpychając łby pod ręce, żeby je miziać, miziać i miziać. Są mocnej budowy, w górnej granicy wzrostu, ale pomimo swojej wielkości są potulne jak baranki, mają obfite owłosienie jak owieczki i są ufne jak jagniątka.

    Naszym celem jest, aby psiaki wychodzące z naszej hodowli były super kompanami swoich nowych właścicieli, przyjaciółmi rodziny, towarzyszami długich spacerów i jesteśmy dumni gdy słyszymy relacje nowych właścicieli opowiadających, że właśnie taką rolę w ich życiu pełnią psiaki z Chaty Leona.  Wychowywane z dziećmi, psami i innymi zwierzakami kochają wszystkich i wszystko :-)

    Naszym celem nie jest wyhodowanie Multi Championów, ale wyhodowanie przede wszystkim psów z dobrym charakterem. Owszem, zawsze namawiamy przyszłych właścicieli piesków na zabawę w wystawy, ponieważ jest to naszym zdaniem bardzo dobra forma socjalizacji, ale chodzi bardziej o kształtowanie charakteru psa niż o same sukcesy wystawowe. A przy okazji jest to właśnie super zabawa i mobilizuje to nowych właścicieli do pracy ze zwierzakiem.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej hodowli i poznania naszych piesków osobiście. UWAGA! Ostrzegamy, że podczas wizyty w naszej hodowli nie obejdzie się bez pieszczot, bo nasze psiaki same zmuszają do tego i nie obejdzie się bez psich buziaków, bo nasze pupile rozdają je bardzo chętnie.