Szkolenie Odłów bezdomych zwierząt (hycel)

Szkolenie Odłów bezdomych zwierząt (hycel)

Hycel - określenie osoby zajmującej się wyłapywaniem bezdomnych zwierząt.

Tematy szkolenie:
- sygnały wysyłane przez psy
- stres u psów
- zezwolenia na pracę jako hycel
- odłów bezdomnych zwierząt
- sprzęt jaki można używać do odłowu zwierząt
- zabezpieczania odłowionych zwierząt
- transport odłowionych zwierząt (wymogi, kontrole)
- pierwsza pomoc dla zwierząt (wypadki, odłów zranionych zwierząt)

Szkolenie podzielone jest na część teoretyczną i część praktyczną.

Uczestnicy szkolenie otrzymają zaświadczenie potwierdzające kwalifikacje potrzebne do wykonywania zawodu "hycel" czyli odłowu bezdomnych zwierząt.

Szkolenie kierowane jest do osób, które posiadają już doświadczenie w pracy z psami (treserzy, pracownicy schronisk, pracownicy TOZ itp.)

Prowadzący szkolenie:

Agnieszka Buczyńska - przede wszystkim wieloletni odławiacz psów z ogromnych bagażem doświadczeń w tym temacie. Treser psów o specjalizacji: eliminacja zachowań niepożądanych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując z psami trudnymi jako wolontariusz schroniska "Przytul Psisko" w Brzegu. Założycielka Brzeskiego Towarzystwa Miłośników Zwierząt, Członek Zarządu i szkoleniowiec Fundacji Opolska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza. Wykładowca na kursach Treser psów w Chata Leona-Ośrodek dokształcania i doskonalenia zawodowego. Organizatorka wielu imprez związanych z promowaniem adopcji i ogólnie pojętej pomocy zwierzętom bezdomnym.

Leszek Kois - Asystent Prób Pracy Związku Kynologicznego w Polsce specjalność 14: praca psów towarzyszących PT, test zachowania socjalnego BH, praca psów obronnych IPO i psów tropiących FH. Biegły sądowy d/ s psów. Trener szkoły "Chata Leona", zawodowy treser psów (państwowe uprawnienia). Pomysłodawca akcji "Szkolenie Za Jedzenie" - cotygodniowych szkoleń psów z których dochód przekazywany jest bezpośrednio dla Fundacji i Stowarzyszeń. Organizator i prowadzący darmowe szkolenia dla wolontariuszy min. na temat przeprowadzania interwencji (Ustawa o ochronie zwierząt). Założyciel, Członek, Dowódca i szkoleniowiec w Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej..

Koszt:
650zł. - dwa dni szkolenia bez noclegu (w tym obiad)
850zł. - dwa dni szkolenia z noclegiem (w tym obiad)
Miejsce szkolenie:
Chata Leona - Centrum Kształcenia Zawodowego
Bielice 32, 46-112 Świerczów
oraz Schronisko Przytul Psisko w Brzegu
Numer konta do wpłat zaliczek oraz wszelkie potrzebne informacje można uzyskać pisząc na joannakois@gazeta.pl lub dzwoniąc tel. 601 088 200
Copyright ©2016 CHATA LEONA - CHATA LEONA, All Rights Reserved.